Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • neooen

    aktív tag

    válasz BBéci #18749 üzenetére

    Na jó, ha ez kielégíti az igényeimet 10.990-ért [link], akkor csendben maradok, de ha nem, akkor is :)) . Olvasgatok még a témában.

    Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

  • neooen

    aktív tag

    válasz BBéci #18749 üzenetére

    Olvasgattam az Egreat EG-R6C-ról, aztán belefutottam a PH!TV tesztjébe (akit érdekel [link] ) , ott pedig felkeltette a figyelmemet a tesztelésre használt videópakk [link] .
    Nem tudom, hogy ez milyen eredménynek számít, de ezen a teszten elég szépen átment az én LG LV3400-am. Csak a "x264_killa_sample.mkv"-t nem vitte (ez egy 33,8Mb/s-os bitrátájú videó, ami a lejátszók kifektetésre van, valós helyzetben, ehhez hasonlóval sem találkozik az ember.), a többi mind ment, szaggatás nélkül.
    Félre ne érts, nem cáfolni akarlak vagy ilyesmi, egyértelmű, hogy mennyivel jobb képességekkel bír egy ilyen célhardver..., csak emiatt még jobban bánt, hogy 11.000-ért vennem kell egy médialejátszót, mert az LG LV3400 nem kezeli a dts hangot :), de eddig nekem mindent vitt.

    Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

Aktív témák