Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • woolwich

    tag

    válasz eisento #11041 üzenetére

    Először is köszönöm a gyors választ! :R

    Nem rossz, én is nézegettem már, csak tovább is álltam miután láttam ezt a "Ez a termék régebbi típus, a helyi márkakereskedőnél már nem kapható." megjegyzést a Sony honlapján. Most akkor ez mire érvényes? A nagy áruházakban lehet még kapni? :F
    Egyébként más márkából mondjuk Samsungból melyik típust javasolnád ugyanezekkel a feltételekkel? Az LG valahogy nem szimpatikus, Sharp vagy Phillips termékekkel meg semmi tapasztalatom nincs.

  • nightshadow

    veterán

    válasz eisento #11041 üzenetére

    100hz-es jatekra kivallo. en a 40ex500-at akartam venni de nincs sehol nekem ps3 van. sztem jo arban is van

    Lehet, hogy inkább szerencséd van, hogy nem volt raktáron, ugyanis az EX500-nak 60ms az input lagje, ami gyors, fps játékokhoz magasnak számít, ezért nem nagyon ajánlott játékokhoz. Olyat érdemes nézni, amelyiknek 30 ms alatt van az input lagje. Idézet az EX503 tesztjéből:

    Console Gaming
    Input lag on the Sony KDL40EX503 measured at an underwhelmingly high 60ms (in GAME “scene” mode). This is actually not as bad as it sounds, and I did have some fun gaming experiences with this TV. Unfortunately, first person shooters were not as enjoyable; the lag makes precise aiming very difficult. It really is a shame that input lag is getting worse on the current crop of HDTVs, because it is a serious problem for hardcore gamers (who currently have very few options for gaming-friendly TVs).”
    forrás: [link]

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák