Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Emu #664 üzenetére

    Köszi! ;)
    Még nem vettem meg...nem rajtam múlik, azóta várom Taiwan-ból a pénzemet. :F
    Kedden azt az infót kaptam hogy már elindult az utalás, de az lehet akár 2 hét is mire ideér a tranzit bankokon keresztül. :(
    E hét végére elviekben meg kellene jönnie.

    Közben több oldalról is elbizonytalanodtam. Lenne egy Samu 305T Plus moncsi 130k-ért, ami mindenképpen elgondolkodtató, és még mindig ott van hogy marad a 24"-es méret és inkább egy H-IPS DELL monitor 112k-ért.

    A tv mellett még mindig több minden szól, többek között az asszony is nyugodtabb lenne nyáron, mert külön tv-n tudnám nézni a foci vb-t, ill. a Forma1-et, MotoGP-t.... :DDD
    Elképzelhető, hogy az XBox360-at is átraknám, szintén azért, ha esetleg játszanék, az asszony tudjon filmet nézni. Azon kívül a 2560*1600-hoz több mint valószínű a 4870 X2 VGA-m is kevés lenne. Másik 24"-es monitort, csak azért vennék, mert a tv-hez képest 33k maradna a zsebemben.
    Nehéz döntés na. :U :)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák