Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ltoro

    csendes tag

    Sziasztok!
    segítségeteket kérném! Háztartásomban 2 tv volt. egy régi samsung és egy 32colos lg tv amit 99%ban számítógép monitorként használtam használok. a régi tv bedöglött így jött a feladat új kell. Arra gondoltam az új legyen előttem a többet használt használ és nyilván új dolgokat tudó. kinéztem 2 tv t. egyik LG 40UB800V
    ill SAMSUNG UE 40HU6900. próbáltam sok helyen szétnézni ezekről sok infó idegen nyelvű lapokon amit nyelvtudás híján fordítóval próbáltam skubizni. nekem úgy tűnt kép terén lg ről jobbat írtak viszont rábukkantam 2 zavaró véleményre is egyik tesztben hőkamerával nézve az lg tv jobb oldala nyilván ott lévő alkatrészek miatt jobban melegszik ami képtorzuláshoz vezet. egy vevő pedig menü váltások közötti sípoló hangra panaszkodott.
    kérésem: bárkinek van típusokkal tapasztalata írjon! Ha nálam jobb angol tudással több infóhoz jut írjon! ill. minden véleményt gondolatot szívesen veszek hogy 4k felbontásos eszköz mennyire rossz döntés? nyilván kevés tartalom stb, de pl idő utoléri ezt vagy teljesen felesleges, egy fotó sem szebb mint full hd kijelzőn? ilyesmik. Köszönöm !

Új hozzászólás Aktív témák