Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz #92401152 #7012 üzenetére

    Kicsi a valószínűsége, hogy képcsőhiba, de ha mégis, akkor sem ez lenne a magyarázata. Képcsövön belüli feszültségáthúzás előfordulhatna, amitől leáll a készülék, ez lehet akár hőfokfüggő is.

    De kiindulásként nem ezzel kell foglalkozni, hanem alaposabban átvizsgálni mindent.

    Tápegységet nem is lehet cserélni ezeknél, általában egybe van az alaplappal.

    Típus sem mindegy, létezik például egy Samsung típushiba, áthúzásra hajlamos kondenzátorral, és még számtalan hiba, amit így fórumon keresztül lehetetlen megmondani.

    Úgyhogy itt ragadnám meg az alkalmat, nem véletlen, hogy magam részéről nem reagálok a legtöbb hozzászólásra. Ez nem az én topikom és ez a munka nem egy fórumos sport. Ugyanakkor fórumon keresztül munkát sem vállalok, így a kör bezárul.

    A hobbielektronikás topikban továbbra is szívesen segítek a barkácsolóknak már évek óta, tehát ez a válaszom annak a rosszindulatú, pitiáner kötekedő alaknak, aki egyszer régebben felrótta nekem, hogy nem segítek. Nevetséges...

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák