Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz icecave #542 üzenetére

    Néha kimegyek az erkélyre pár rendszámot megnézni.

    Ezen de jót derültem. :D Hihetetlenül jó lehet, hogy éjjel is lát az ember...

    to all: A topikban újként érdeklődnék pár dologról. Olvasgattam visszafelé pár oldalt, de arra nem találtam választ, hogy lehet-e előre tudni, melyik fajta megoldás lesz a jó? Itt úgy látom, a dioptriától (is?) függ a dolog. Vagy csak mindig a tényleges egyéni vizsgálatnál dől el, melyikre alkalmas egyáltalán az ember szeme?

    Párom -2 körüli szemeivel kezdenénk a Nagy Látásjavító Küldetést, neki abszolút stabil, sajnos egy régi baleset folytán "szerezte". Aztán pár év múlva én is megpróbálnám, én viszont -7 éa -7,5-nél vagyok stabilan, szemüveg nélkül könyvet olvasni sem tudok, egyáltalán nem látok, csak fényt meg elmosódott foltokat. :( Viszont hallottam, hogy gyerekszülésnél visszaromolhat, szóval több évet is várnom kell még.

    Szóval mitől függ, hogy melyik megoldással műtik, vagy hogy lehet-e választani? Ja és nagyságrendileg mennyibe kerülnek? Mármint azon a többszázezres nagyságrenden belül... :U

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák