Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyáron vásároltunk lakást a feleségemmel, de előtte vagy hat évig albérletekben éltünk. Az én tapasztalatom az, hogy sokkal fontosabb a lakóközösség összetétele, mint a fal anyaga, minősége. Laktam 30 centis téglafalu albérletben is, és nagyobb volt a ricsaj, zörgés miazmás, mint most a panelben. Igaz, hogy tapasztalatokkal a hátunk mögött jól megválasztottuk a helyet, de most elmondhatom, hogy reggelente max. madárcsicsergésre ébredünk, (na jó hét közben inkább vekkerre) pedig egy szokvány „négyemeletes” harmadik szintjén a szombathelyi főtértől tíz perc sétányira lakunk…….

    tildy: Ha egy-másfél év múlva terveitek szerint külföldre mentek, akkor már szerintem is tök felesleges belemenni a hitelezési, lakásvásárlási hercehurcába.......

    Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

  • Ez a végtörlesztés egy nagy humbug! Reálisan végiggondolva csak egy nagyon vékony réteg lesz képes igénybe venni. Aki hónapok óta nem fizet (rengeteg van !) az nyilván nem tud összekalapozni sem 10, sem 5, sem 1 millió forintot.... Igazából aki egyösszeggben ki tudja csengetni a pénzt az nem is tudom miért vette fel, hacsak nem valamiféle pénzmosás vagy egyéb illegális biznisz volt a cél. Akiknek valóban szükségük lenne mentőövre azok ismét kiesnek ebből a megoldásból bár az Orbán kormánynak lassan már ez lehet a védjegye. Jómóduak segítése, szegényebb réteg további sarcolása!

    Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Új hozzászólás Aktív témák