Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Bacusuz #45706 üzenetére

    Korpuszfehér 18 mm vastagsággal, vékony ABS élzárás ott, ahol nem számít, 2 mm ABS élzárás ott, ahol látszik, vagy odaütődhet valamihez.
    Nekem kamrapolcot vágtak le így: 8 db 55×105 cm, 1 db 60×120 cm, mind körbe 2 mm ABS élzárt és a valamit érő hulladékot (egy 50×60 centis lapot csupaszon) megkaptam az egész táblából. Ez volt 18 k bruttó a Bakosfánál. 23 k-t fizettem a fém elemekért, így uszkve 40 k-ból kijött egy kb 4,5 m2 polcfelülettel rendelkező kamrapolcom az 1,32 m2-es kamrába :U

    zoltan6: Megveszed az egész bútorlapot négyzetméterárban, megveszed a vágást, élzárást folyóméterárban, és mellé a munkadíjat. Ez akkor tud sok lenni, ha nem egy divatos dekort, vagy méretet keresel. :U Nekem a Sonoma tölgy konyhabútorra egy fiókelőlaphoz (25×60 cm) kellett volna megvennem egy táblát Budapesten, mert nincs olyan asztalos vállalkozás, aki rendszeresen dolgozna vele.
    És akkor még nem akartál mondjuk Fundermaxx 19 mm-es bútorlapot valami egzotikus színben, amit a magyarországi importőr is csak tízesével tud behozni a országba, azt is 4-5 hét alatt...

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák