Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz canniball #75135 üzenetére

    pl ha a dobozt süllyesztetten akarod berakni, vagy a betápot úgy látja ganaj, és visszamegy egy bekötési pontig
    visszakérdeznék, ha nálad nem kell vésni, milyen fázis az amit mással csináltatnál?
    ha 9. ker környékén laksz pesti faluban, ismerek megbízható embert aki nem fog lehúzni és tisztességesen megcsinálja amit kell
    amennyire jól rémlik, szabványos mérőhelyek már falba süllyesztettek

    Dr.Zoo ott ne keressen, itt kaptam egy ajánlást, a menne inkább utcaseprőnek kategória, az azt követő 4 v 5 is ebből a listából, utána levő emberke tudott minden kérdésemre kapásból válaszolni, felettébb bonyoulut kérdések voltak, mint kb alsó tagozatban a 2x2, őt is a listából találtam, mert közel volt hozzám választottam, ahogy a többit is, de 4-5-ből 1 az nagyon nem jó arány ( :

    szerk: gondolom ez pont úgy működik, h le kell tenni elműs vizsgát nyilván elmű érdekeltségben amiből páran jó zsetont akasztanak, aztán máris regisztrált lett a szerelő bácsi, vicc amúgy

    dkaro 5-ösből is lehet pengefal, csemperagacs fél cm kb, ytongra köt a legjobban, és még a burkolat vastagsága, 7,5-esnél fentebb nem mennék, 5-össel mindkét oldalát burkolva 8-9cm kb, 7,5-essel értelemszerűen +2,5
    de mindenképp kösd be a másik falba is, legalább szögekkel, ha pár helyen meg tudod vésni és úgy bekötni még jobb

    szerk: akarsz rá ajtót? elég korrekt sarok zuhanyzókat lehet kapni teljes üvegből, csak ne görgőset vegyél ha olyan mellett döntesz, ha ajtót is akarsz olcsóbb/egyszerűbb sztem

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák