Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TexT-BoY

    addikt

    válasz Integra #1737 üzenetére

    Persze megértem, de aki nem, és mégis szeretne minőséget kapni szerintem annak alternativa az amcsifilmeken látott ablkok tömkelege, amit még jopár országban elfogadtak és nagy szeretettel hazsnálják. Szerintem ez is kicsit olyan magyar konzervativ dolog hogy ablak az márpedig 90fokban nyilik egy-két szárnyon. Én nyitott voltam az ujjitásra, remélem nem bánjuk meg, anyámat pedig sikerült efelé vinni a végső döntésben és igy a fa ablakok helyett toloablakokt vettünk 1.300.000 helyett 700.000-ért, azért az árat már rendesen megérezni. De szerintem a 700-300között ugyancsak tetemes a különbség. Most azon gondolkozunk hogy érdemes-e foliázni az ablakokat, és ha igen mivel? Szerintetek? Neten össze vissza olvasni dolgokat, energiatakarékosság ügyben. De jólenne végre tisztázni hogy a foliázás télen-nyáron milyen hatással van a kégli belső hömérsékletére. Ti hogy gondoljátok? Az se mellékes hogy egy jó folia összetartja az üveglapot ha betörne valaki, szóval nem egyszerüsiti meg a dolgát;]. (legalábbis amennyire az ablaküvegnél igy van, nemtudom ugyan azokat az anyagokat haszálják itt is, merthát egy szélvédő mégse 1.1K-s üreges üveglap mondjuk 1,5m2 méretbe:D

    HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

Új hozzászólás Aktív témák