Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszlaci

    addikt

    válasz venom8888 #118003 üzenetére

    "hat nem tudom melyik fulhalgato veszi fel a versenyt, egy profi hazimozival"
    Miféle rendszer ez, megmutatod? Ha valóban profi, meg az elrendezés is, akkor azt nem tudja egy füles. De attól még jó az is, csak másképp.
    Másrészt épp erről beszélek, hogy te alapértelmezettnek tartod, hogy mások tűrjék a zajongásodat, mert nem vagy hajlandó alább adni a minőségből/élményből, holott egy fülessel semennyire sem zavarnád őket.
    Igen, a hangos film az baromi zavaró tud ám lenni. Főleg egy jó erős szubbal, mert gondolom az is van. Pláne hétvégén.
    Csend-üvöltés-lövés-robbanás!
    Tényleg szeretném, ha megértenéd.

    Met
    Nem értem, pontosan mit szeretnél ezzel mondani. Hogyha valaki eldobja a szemetét, akkor az feljogosítja rá a másikat is?
    Igen, nagy hangerejű filmezéshez, mellet megütő szubokkal kertes házba! Mert az ilyen profi házimozisok általában olyanok, hogy a szomszédban megmozdul a pohár, és hangosabban kell beszélgetni, ha épp filmezni óhajt.

    Victoryus
    Itt 10 centi sima hungarocell van és 10 centi betonban a cső. Oké. Úgy tudom, a csövek fölött 3 – 6 centi kell legyen a beton.

    Because
    Szerintem nem kell azt a vakolatot lekaparni, ha odatapadt rendesen.
    Lehet jobban jársz, ha nem engeded őket oda. :D

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák