Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bb0t

    senior tag

    válasz FeniX- #28675 üzenetére

    Nincs jelentősége, hogy mekkora kutyát tartasz a panelban, hidd el. Bent a lakásban úgy is csak pihen, kint a kertben is ez tenné a nap nagy részében. Mi a házból 60 valahány nm-t használunk és border collienk van. De ismertem olyat aki 40 kilós kutyát tartott a panelban.

    Panelban inkább az a lényeg, hogy ne ugatós fajtát válassz.

    Egyébként mindenképpen légzési nehézségekkel küzdő kutyát szeretnél? :) Nem rég olvastam egy cikket, hogy az angol bulldog genetikáját mára teljesen tönkretették. Borzasztó amit az ember művelt ezekkel a kutyákkal. :(

    monti0222w
    Én egy közös nevezőt látok a 4 kutyában, a gazdáikat. Tehát valószínűleg miattatok viselkednek hasonlóképpen, bár nem tudom mire célzol azzal, hogy ugyanolyan a természetük.

    Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

  • Rivaul

    addikt

    válasz FeniX- #28675 üzenetére

    Teljesen mind1 mekkora az a kutya. Albérletbe laktunk és szembe két baxott nagy nem tudom mi élt a látszólag 1,5 szobás lakásba. Jártak sétálni, aktívak és vidámak voltak. Napjuk nagy részében az erkélyen álltak és néztek kifele. Mindig azon röhögtünk hogy ha valaki be akar ugrani ellopni valamit a földszinti erkélyen (az ajtó egész nyáron nyitva volt) akkor kicsit nagy meglepiben lesz része :DDD A menhelyen 2x2 méterbe rohad egész nap gondolom kint a hidegben. Ennél csak jobb lehet neki a lakásban.

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák