Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Idiofil

    aktív tag

    "Jó helyről kell venni." Persze, mindent jó helyről kell venni, csak az ár nem mindegy. Attól, hogy van egy ismerős, aki nagyon szereti a kutyákat és van kis németjuhász kutyusa, attól még könnyen belefuthat az ember izületi dolgokba. Az olyan tenyésztő, aki folyamatosan viszi vizsgálatokra a kutyáit/szülőket, illetve fedeztetés előtt leinformálódik, hogy a fedezőkannak és azon felmenőinek volt-e diszpláziás gondja, nem hiszem, hogy 30-50kért adna egy kutyát. Az a helyzet, hogy mindenre lehet példát-ellenpéldát mondani.

    Daffni2: Ha a rizs pl törött szemű rizs, akkor simán adhatják 200ért, nincs a minőségével gond. Viszont hajmeresztő dolog azt állítani, hogy a rizs tökéletesen helyettesít minden tápot.

    FatalEror: Farháttól kevesebb haszontalanabb dolgot ismerek. A kutya elbabrál vele, ízes-szagos kötőszövet....Kiegészítésnek jó lehet, de hogy egy táplálkozást erre építeni?Hát nem tudom.
    "mi is szoktunk azt enni,és még élünk"
    Én azért egy kicsit többet szeretnék egy ennivalótól/táptól hogy "életben maradjak"

    Én magam részéről elszomorodok, hogy szakmailag elismert lehet egy olyan ember, aki ilyen felelőtlenségeket mond.

    "Those who want respect, give respect"

Új hozzászólás Aktív témák