Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz King Unique #4478 üzenetére

    Első 2 bekezdéshez: Az "egyedi eset" dolgot mindig el lehet sütni informatikai környezetben.
    Nyilván én sem használok 20 féle házat 4 féle oprendszerrel mint egy tesztelő/rendszergazda, de van még 8 HDD, 3 SSD és vagy 5 pendrive amit igen és egyikkel sem volt ilyen az elmúlt pár évben, hogy ne tudtam volna a folyamatokat lelőni. Win10 és Win7 esetén is ugyanaz volt a tünet és a futó folyamatok. Hétvégén megnézem HDD-vel és másik SSD-vel, illetve ezt az SSD-t másik házbanm majd meglátjuk, hogy házhoz, lemezhez vagy OS-hez köthető.

    USB3.0: fordult már elő azért Win7-es gépen, hogy egyik meghajtó tudta a sebességet, a másik nem. Legutóbb vagy 2 hónapja az egyik céges laptop volt válogatós.

    ASM1153: később szedtem szét lefotózni, először a szoftverre támaszkodtam

    MPtool adatokat felülről lefelé haladva írtam be, tehát a táblázatos adakot az alsó 4 sor
    Status: super | VID: 174C | PID: 1153 | FW revision: 141126a1cc40

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák