Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stampeee

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van egy csodás ebayről rendelt SpeedPak-es (orange connex) csomagom, ami Február 23 óta Ferihegyen vesztegel (nyomkövetés szerint). Posta ügyfélszolgálat nem tud róla semmit, a helyi postára irányítottak, hogy hátha ott van. A helyi postán sem tudnak semmit a csomagról és mondták, hogy ezzel a központi ügyfélszolgálatot nyaggassam. Mondom f@sza onnan küldtek ide :DDD Viszonylag nagy csomag, de nem értékes és bőven az áfa/vám határ alatt van, így tuti nem a vámon áll.

    Holnaptól (04.10) tudok refundot kérni, de a feladó akadékoskodik, mivel szerintem már megérkezett, vagy legalábbis meg fog érkezni... :D

    Visszaolvasgattam a témában és ezek a csomagok úgy látom szeretnek köddé válni. Valaki egyáltalán megkapta az ilyen módon küldött csomagját ?

    :D Just dream it and I will print it. :D

  • stampeee

    csendes tag

    Sziasztok!
    Mennyire lehet szavahihetőnek tekinteni az ebay-es eladókat? A SpeedPak-es (orange connex) csomagom február 23-óta (nyomkövetés szerint) Ferihegyen áll. Április 10-től már vissza tudnám kérni a pénzt, mivel nem érkezett meg a csomag, azonban az eladó felajánlotta, hogy elküldi még egyszer természetesen ingyen a csomagot más szállítással. Ezt én szépen el is fogadtam, de ahogy kértem nyomkövetési számot ezt a választ kaptam: "We resent it by free shipping,it is HK post airmail without a tracking number."
    Ez kicsit aggaszt, mivel az $1-os rendelésekre is szinte minden esetben kapok működő nyomkövetési számot. amivel legalább Magyarországig lehet követni, így nem tudom, hogy most valóban újra elküldte vagy csak az időt húzza....

    :D Just dream it and I will print it. :D

Új hozzászólás Aktív témák