Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vegyszer

    addikt

    válasz hidroponi #3008 üzenetére

    hidroponi: Bocsi, ez véletlen neked is elment PÜ-ben, pedig nem oda lett szánva

    Szerintem pedig pont a besorolása is azért a fáradt gőz alá tartozik, mert NEM szakmai topik, és hogy mindenki tudjon a másikkal együtt örülni annak, hogy jön a motyó. Mert talán az azt jelenti, nekem is fog jönni.
    És érezzük magunkat rosszul, ha valakinek pechje van. (törött, sérült, megbukott, nemjöttmeg, megjött, de nem az volt benne...)

    Igen, én ritkán rendelek nagyértékű (15-20$ felett) motyót, és ritkán követem is a csomagokat, de jelen esetben ez a helyzet.
    Egyszer rendeltem drágábbat, igaz azt az usából. 279$+36$ szállítás, és ezt nem voltak restek rávésni. (hiába kértem, hogy csak a szállítási díjat írják rá) :W meg is bukott, de azzal úgy is terveztem előre. és így is az itthoni kétharmad ára alatt jutottam hozzá a hőnáhított távcső kellékemhez...

    Ha a 2,1->2,5mm-es dc anya apa átalakítómról sírnák minden nap, hogy ménemjött meg, megértenélek, de én praktikusan csak egyetlen termékem életútját követem itt le.
    (ha tetszik másoknak, ha nem)

    "Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Új hozzászólás Aktív témák