Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    Hali!

    Jelenleg munkanélküli vagyok, és elgondolkoztam rajta, hogy a közeljövőben lehet ki kellene menni kb. 3 évre az angolokhoz, míg össze nem szedek egy lakás árát. Néztem Pesten is melót, de az albérlet rengeteget elvinne, számításaim alapján kb. 180-200k kellene, hogy egyáltalán megéljen az ember...
    Targoncás raktárosban gondolkodok, mert az angolom nem a legjobb.
    Kérdéseim a következők lennének:
    Reális a 3 év, ha olyan 9-10M környékén szeretnék összegyűjteni, ez alapján igen, talán targoncásként kicsit még többet is lehetne keresni. Túlóráznék is, hogy minél hamarabb összejöjjön a kitűzött összeg. Ha van valakinek infója, hogy mennyit lehet jelenleg keresni targoncásként, akkor megosztaná velem?
    A linkelt közvetítő mennyire ajánlott, bár pár negatív véleményt olvastam róluk is, úgyhogy inkább az lenne a kérdésem, hogy van egyáltan olyan közvetítő cég, amelyik korrekt?
    Jelenleg nincs jogosítványom targoncából, érdemes lenne-e egyáltalán megcsinálni, mert olvastam, hogy kint úgyis újra kell vizsgázni, nem fogadják el az itteni papírt.

    Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Hátha van, aki tud egy kis infóval szolgálni, bár ahogy elolvastam itt az utolsó oldalt, inkább a német lehetőségekről van jobban szó.

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák