Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laragirl83

    őstag

    Sziasztok!

    Egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Adott egy 3 hónapos kia sportage 1.6 gdi.
    Az utóbbi 2-3 hétben lettem arra figyelmes, hogy az autó gyorsításkor, sebességben (főleg 2ikban a leghallhatóbb), kb 1800as fordulat felett, hallatszik (a motor normál erősödő hangja mellett azzal párhuzamosan) egy vmi féle bugó-zúgó hang. Leginkább ahhoz tudnám hasonlítani mikor egy rc autó gyorsít, szóval mintha vmi féle elektromotor erősödő hang lenne. Lehet kicsit bután fogalmazok, de jobban nem tudom körül írni. (Az is vicces volt mikor kis szervízes fickónak ecseteltem hangutánzással telóban).
    Azt nem tudnám megmondani, hogy a kezdet kezdete óta jelen van-e a hang, mert utóbbi pár hétig folyamat zene mellett vezettem, és ha nem is ordít a rendszer, már nem hallani a hangot.
    Keddre kaptam időpontot, megnézik ofkórsz, csak érdekelne nektek vmi tippetek van-e, vagy csak én parázom túl dolgot :U

    gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

Új hozzászólás Aktív témák