Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazsi1987

    őstag

    válasz KaitouP #258 üzenetére

    Picit sajnálak is meg nem is meg nem is értelek ☺ nem bántásból írom a dolgokat☺ vettél egy ps4-et 1 hónapja aminek nincs baja játszol élvezed elvileg az a lényeg!!☺ Én ps2-ön kezdtem előtte pc játszottam szóval nem friss, új játékos vagyok ebbe a csúnya világba. ☺ engem is pofán vágott a bejelentés hogy már most jön és milyen áron 😲 mikor Láttam az árat mondtam is a páromnak hogy novemberbe hello 130 ezer ft 😁 de pár nap után rájöttem nekem tökéletes a sima 2 éves hangos ps4-em ,grafikával nincs gondom ha ilyen gondom lett volna akkor már rég pc-n tolnám ☺Majd megveszem a ps5-öt is megjelenéskor 😏 engem ilyen fél generációval hagyjanak picit szebb grafikával... Tudom hogy most vetted nem rég a gépet de magamból indulok ki ha bármit veszek képes vagyok egy hónapig olvasni neten a dolgok irányt és mivel mindenhonnan ez folyt már a csapból tavasz óta hogy jön a ps4.5 vagy a neo biztos nem veszek most gépet ☺ pl sokan igy lehettek mert amcsiknál a box nyert először kétszer egymás utáni hónapban! Azt tanácsolom szard le a neot és élvezd a konzolod és majd a ps5-el ne várj 2 évet vedd meg azt inkább majd rögtön 😏

Új hozzászólás Aktív témák