Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chuck Norris

    senior tag

    Sziasztok, Felraktam egy Pi4-re a programot, igazából minden szuper leszámítva egy dolgot, a youtube tükrözés nem megy. Felraktam a TubeCast addon-t, nagyon jól működik egészen addig amíg újra nem indítom a gépet, néztem a logját de nekem nem nem mond semmit. Ha törlöm és visszarakom ezt az addon-t akkor megint működik. Ha a beállításoknál kikapcsolom a discovery-t és kóddal párosítom össze akkor meglátja a telefon a gépet de végtelen tekeredésbe megy át :(
    Felraktam még a yatse-t is de ha jól látom annak csak a pro verziója támogatja ezt. Szóval az lenne a kérdésem, hogy van-e erre valami működőképes megoldás, köszönöm előre is a segítséget.

    [ Szerkesztve ]

  • Chuck Norris

    senior tag

    válasz rarki72 #33792 üzenetére

    Nem vagy egyedül vele, gondolom mindenki beszívta aki az MSREPO-t használta idáig nagy megelégedettséggel. Én is tegnap elindítottam a mibox s-emen a kodit aztán írta, hogy most akkor felkészül az első futásra. Egy órát variáltam vele, hogy lehetne downgrade-olni aztán letöröltem az egészet a francba, a play áruházban letiltottam a frissítéseket, visszaraktam a leia-t, és negyed óra alatt be is laktam újra, sőt még jobb is lett mint előtte volt, mert egy csomó szemetet kipucolt. Ha elkezdek az adb-vel variálni, hogyan meg mit kell lementeni, tovább tartott volna. Azóta csak egyszer írta a kodi, hogy van újabb verzió, remélem többet nem fog nyaggatni.

    @Mike88: köszönöm az ajánlást a backup addon-ra :R

Új hozzászólás Aktív témák