Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZsZso

    Közösségépítő

    válasz huliganboy #2648 üzenetére

    Ez sajna mindenhol így megy, nehéz ellene mit tenni.

    Tipp:
    1. Talán ha nincs kiírva, hogy kinek is kell PM -et küldeni és ezek a nevek csak a szabályok elolvasása után lennének láthatóak, akkor nagyobb eséllyel vennék a fáradtságot, hogy elolvassák. Úgy persze napi 5 poszt jönne ide, hogy megkérdezzék mit is kell egész pontosan tennie annak aki a listát akarja. Nincsenek illúzióim: azok akik a szabályt is képtelenek elolvasni nagy valószínűleg kapásból fogják broadcastolni a szélrózsa minden irányába a linket, amit tőletek kapnak.
    2. A szabályok linkhez csak a szabályokat tartalmazó poszt legyen belinkelve (igen, az a 2-3 sor), mert most a tagokat érintő megszorítások síma fonttal, az íromány közepébe vannak "rejtve". A leírást egy külön linkbe tegyétek be. Persze, mondhatod, hogy Ti heteket/napokat csesztetek el ezzel az egésszel, más pedig egy rohadt posztot nem tud végigolvasni. Igazad is lenne, de sok embernek szüksége van rá, hogy a szájukba rágd.

    Én azt vízionálom, hogy előbb-utóbb kicsúszik a kezetek közül a link és bedobjátok az egészet a kukába. Talán pár kitartó arc miatt csináltok egy zárt (megbízható) kört, ahol magatok közt osztogatjátok az URLt, de remélem nem lesz igazam. :U

    Szeretem ezt a fórumot (bár javarészt nem ezen a részén tevékenykedek), szeretem azt, hogy tele van rengeteg segítőkész emberrel, de útálom, hogy miután elterjed valamilyen jó kezdeményezés híre egyesek romba próbálják dönteni. Nem feltétlenül szánt szándékkal, de talán az indíték mindegy is, ha másik X ember szórakozását rontják el vele.

    Könnyű mondani és rohadt nehéz csinálni, de próbáljatok meg a sok pozitív visszajelzésből táplálkozni, ne a pár a negatívból!

    :R A listát én is nagyon szépen köszönöm, nagyszerűek vagytok! EPGvel kínlódom még (de a leírás tökéletes, mert 3 gépből 1-nél sikerült megoldanom :U, csak valahogy mégsem akar mindenhol menni) de egy rossz szavam nem lehet. Hatalmasak vagytok! :R

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Új hozzászólás Aktív témák