Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brazos

    senior tag

    válasz hudyfiu #23092 üzenetére

    Így igaz, ez már a végleges verzió.Mint tegnap írtam, a 32 bites verziót letöltöttem xp alatt.
    Ez az xp már csak van, így gondoltam egy merészet, és az új telepítőre kattintottam,
    Gondoltam, az eddigiekhez hasonlóan ez sem fog természetesen XP alatt futni, hiszen a telepítő nem arra készült.
    Hát tévedtem!
    Simán, minden hibaüzi nélkül elindult az új Kodi telepítője az XP alatt futtatva!!!

    Nem hittem a szememnek az xp-ben a program Filesben nyitott egy Kodi könyvtárat és oda kicsomagolta a telepítőben lévő cuccot, íme.

    Természetesen a telepítés végén hiába ajánlotta fel a telepítő a Kodi elindítását, eleve ezt nem tettem meg, mert tudtam, hogy úgysem indulna el, és nem akartam, hogy az xp-t még egy felhasználói könyvtárral teleszemetelje, értelmetlen dolog lett volna.
    Így a telepítő által létrehozott Kodi könyvtárban jól látható, hogy a 32 bites Windowsos verzióban egy python27.dll állomány van a Kodi gyökerében, továbbá a telepített állományok között kutatva a beépített python verziószámra is rábukkantam!

    Az AppxManifest.xml fájlban meg ott olvasható az új Kodi verziószáma:Version="18.0.0.0
    Továbbá az is, hogy ezt már a W10-hez tervezték.(bár szerintem a W7 alatt is el kéne indulnia)

Új hozzászólás Aktív témák