Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca0

    addikt

    válasz brazos #22155 üzenetére

    Persze, elolvastam azt a 2 oldalt, amit kaptam hozzá.
    Természetesen ebben le volt írva, hogy az addonoktól összeomolhat a rendszer. Igazából a kézikönyve ennyi: ez a box, ez itt a távirányító, ha felteszel bármilyen más szoftot, akkor nem garantálja senki, hogy működni fog.
    Gondolom nem kell ecsetelni, hogy ettől nem lettem okosabb...
    A JELEN most az, hogy semmit sem lehet letölteni a boxhoz! A sokat hivatkozott prismcube.org oldal nem létezik. Az AB com support fóruma nem működik. Az AB letöltési oldalán semmi sincs ehhez a boxhoz. A box menüjéből semmilyen addon nem érhető el.
    Ezért próbálok valamilyen megoldást találni arra, hogy kibővítsem az alapfunkcióit a gépnek. Mert így most csak egy sima műholdas box. Az xmbc rendszer semmilyen előnyét sem tudom kihasználni.
    Úgyhogy ha esetleg tudnál segíteni, hogy küldesz addonokat vagy linkelsz valamilyen oldalt, ahol kompatibilis szoftverek vannak, azt megköszönném.
    Mivel Kodi-t használok több eszközön is, teljesen egyértelmű volt, hogy majd beállítok egy archive repo-t és letöltögetem ami kell rá. Az, hogy ez az xbmc elég régi, nem kellene, hogy azt jelentse, hogy semmi sincs már hozzá. De sajnos úgy látom, hogy a Kodi kisöpört minden régi repository tárolót. Azért ez nem általános az ilyen rendszereknél...

    Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Új hozzászólás Aktív témák