Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz hunaqua #34968 üzenetére

    Azért gondolom,hogy ez már nála annyira nem prioritás.

    Tény, és nem tagadom. Az utóbbi időben még annyi időm sem volt, mint korábban. Viszont a digionline esetében írtam, hogy valami oknál fogva az általam is használt parsedom modul nem akar működni py3 alatt egy nagyon speciális esetben, ami nélkül sajnos nem tudom megoldani a mátrix támogatást. Abban reménykedtem, hogy valaki más megjavítja, mivel a kodi fórumokon is olvastam, hogy többen találkoztak a hibával, de nem. Amikor próbáltam debuggolni, majdnem 5 órám ráment arra, hogy megtaláljam a hibát, aztán nem volt több időm, így félretettem a projektet.

    Most volt megint időm javítani, tekintve, hogy a Pi-men is frissült a Kodi 3 napja, szóval felraktam a repóba egy Matrix kompatibilis Digi Online verziót. Remélem mindkét verzión működik. :B

    Van benne 1-2 bugfix is, szóval mindenképp érdemes frissíteni régi verziókon is.

    A mindigo frissítése meg elég nagy falat lesz, jó ideje tervezem, de a nulláról kéne kezdenem mindent. És mivel nem használom perpill, nem a legelső prioritásban.

    [ Szerkesztve ]

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák