Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dictator^

    veterán

    válasz bozont #2972 üzenetére

    Egyszóval IGEN.

    Hiába voltál Subscriber, ha már csak Preferred vagy, akkor le vagy sz@rva.
    Elvileg a fórum postolást is elveszted, és az in-game supportot is.

    Amit azért tartom gusztustalannak, mert direkt lettem Preferred és akár még szándékoztam volna is Cartel Market itemet venni, de így, hogy vásárlok és 0 supportot kapok így leszarom az egészet..

    Igazából senki nem érti, és mindeki leszarja a preferredeket, persze FP-n meg ha Missionöket nyomsz, nincs gond kisebb szinten, de generálon akárhol kérdezek valamit , whisperbe max anyázás (na jó kevesen megpróbáltak segíteni).
    Erre a Flashpoint nem resetelést mindenki leszarja, support nincs (in-game se), forum se.. igazából nem lehet kideríteni, miért nem resetelt, nem tudni sehol nincs leírva..

    Utólagosan találtam egy forum topicot az SWTOR.com-on, ahol minden előfizető írt, hogy F2P (azaz Preferred se) tudjon postolni.. Vicc az egész..Minek vegyen az ember ezek után Cartel Coint?

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

  • Dictator^

    veterán

    válasz bozont #2972 üzenetére

    Az alsó részre külön válaszolok.
    Az van, hogy csináltam egy Assassin-t most 32-es. A múlt héten lenyomtam vele a heti dolgokat (warzone, flashpoint).
    Hétfőre beresetelt vagy keddre nem tudom, nem figyeltem, ma délután láttam, hogy reset volt.

    A Sorcerert múlt héten csinálhattam kedden. A heti 3 FP és WZ-t is lementem ami fix.
    Majd két ismerösöm elkezdte tolni F2P-be, (egyik már vásárolt is Coint, a másik még gondolkozik rajta).
    Kérték , hogy segítsek FP-be, de szóltam, hogy sorry már lementem a 3-at, majd véletlen sikerült jelenteni, így mentünk pár FP-t. Bosslotot nem kaptam.. feljött az ablak, hogy fizessek elő.
    Ok.
    Még mindig 0/3 volt szombaton. Szóval gondoltam amig nincs reset segítek nekik.. hát mentem legalább vagy 6 FP-t velük.. Boss loot 0 ugye.
    Most hétfőn , sem reggel sem jött a Reset..

    Két dologra gondolok.

    1: BUG.
    2: Annyi FP-t mentem, pl:6-ot, hogy kétheti bosslootról letiltott..
    3: Két karakter között csak az egyiket reseteli a rendszer (inditásnál még megvolt a lehetőség a 3-ra, de heti 1 karakter kap resetet).

    Ez már három volt.
    Na mivel nincs support, ezeket nem tudom kideríteni..

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Új hozzászólás Aktív témák