Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdb

    tag

    válasz Optika01 #234 üzenetére

    A KingKat féle KitKat verzió 3 munkanapos tapasztalatai:

    Wifi rendben. (A myphone explorer volt a bűnös, nem szabad a cliens-t betöltve hagyni, ha szükség van rá el kell indítani, aztán kilépni belőle. 3 nap után ez már biztos.) Kicsit kényelmetlen és a 4.2.2-vel semmi gondot nem okozott, tehát a 4.4.2-nél szúrtak el valamit. Egyébként stabil, és a fél városban van UPC-Wi-Free, azokkal is működik rendesen.

    A GPS: nekem sosem volt vele bajom, gyorsan fog holdat, stabilan tartja, s kellően pontos. Rossz időben, magas házak között is legfeljebb 10 m az eltérés. Szerintem itt is a használt program a legfontosabb, lásd Akos leveleit. Amióta felrakta a "felsemrakható" alkalmazást, megjavult a GPS-e.

    BT-vel egy gondom van: ne müxik a hosszú nyomásos programindítás (Voice Speed Dial). Minden más megy, a jelet nem dobja el.

    Energia: hát ez tényleg gond. Nem voltak erős telefonálós napjaim a héten, Wifit és 2G-t használtam. Jellemzően e-mail és minimális időjárás-frissítés volt, de reggel 8-tól du 4-ig 40-50%-ra esett az aksi töltöttsége. (Ez a 4.2.2-vel 50-60% volt, ami szintén pocsék. 3200mAh.) Napközben nem töltöttem rá, de ha nem autóval járnék, ahol menet közben is rátölthetek, akkor kellene egy powerbank nagy valószínüséggel. (Persze csí-vel :) )
    GPS-st egyszer próbáltam, negyed óra alatt 10-12%-ot zuhant az aksi tőle. Nade ezt meg majd kocsiban, töltés mellett fogom úgyis használni, s akkor kb. szinten marad. Ezzel eddig minden telefonom így volt.

    A kamera nem szar, csak pocsék a program. A korábban linkelt megoldja a problémák zömét, ha tökéletes nem is lesz. Nade ha jobb kell, előveszem a normális objektívvel rendelkező, ám fele ekkora Mpixelü kamerámat.

    Marad a 4.4.2, s várom a főzött romok tucatjait; hátha jobb lesz, szebb lesz az élet velük...

    [ Szerkesztve ]

    ... vagy jön valahonnan, vagy megy valahová ...

Új hozzászólás Aktív témák