Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Egon #234 üzenetére

    Kb. 30. szinten járok, az ork szigetek és a központi nagy sziget 3 tartománya úgy-ahogy kipucolva. Az összes lénytoborzó helyre bementem (az elf szigeten is), de sehol sincs Paladin -ez már szivatás a javából...:(
    Játszik rajtam kívül valaki ezzel a DLC-vel? Kíváncsi lennék, hogy csak engem szivat, vagy másnak is ez a helyzet?
    Más. Felfedeztem, hogy ötszintűek lettek a medálok, emiatt - bár egy adott szintű bónusz eléréséhez többet kell tenni - összességébel magasabb bónuszok érhetők el, mint a WotN-ban (más kérdés, hogy bizonyos, nehezen megszerezhető medálok így gyakorlatilag teljesíthetetlenek lettek). Mégiscsak van Rune Mage is a játékban: átnevezték Rune Wizard-ra, és 5. szintű lény lett -természetesen csak ellenfélként találkoztam vele, venni nem lehet belőle... :W
    Jelenleg Warrior Maiden-Jarl-Soothsayer-Pyro Mage-Inquisitor összeállításban nyomulok, de előre félek a keményebb csatáktól: Paladin nélkül iszonyat gáz lesz... Még bízom benne, hogy valahol találok Paladint, de ha az utolsó 5 csatára lesz elérhető, azzal nem leszek kint a vízből... :((

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák