Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lippy

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nézelődtem kínai mobilok gigantikus piacán - főként dual SIM-es, WIFI-s, TV-s, érintőképernyős, de mégis billentyűvel rendelkező kütyü után (pl. az úgynevezett E73+ tetszett meg), - de tegnap és ma éjjel is úgy belebonyolódtam a számtalan honlap kínálatába, hogy már eléggé bizonytalan vagyok...

    Az oldalak hitelességét illetően.

    Ahogy az ilyenkor lenni szokott, kedvezőbbnél kedvezőbb ajánlatokat találtam itt és ott, de soha nem volt még dolgom ilyen dolgok külföldről való rendelésével.

    Végül is az lenne a kérdésem, hogy melyek azok a webáruházak ahonnan nyugodt szívvel rendelhetnék, mert utalás után elküldik a készüléket és vélhetően üzemképesen, de ha hibásan, akkor is elérhetőek lesznek és orvosolhatóak a 'garanciális' dolgok valahogy!?

    Többek között 1 2 3 4 érdekelne. Bár, utóbbi kettő számomra gyanús, az egyiknek feltűnően kommersz neve van és olvastam a 4.-ről jópár negatív angol értékelést. De ettől függetlenül lehet csak én vagyok már paranoiás, és nincs is gond velük, de gondoltam rákérdezek nálatok.

    Előre is köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák