Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soká

    senior tag

    válasz schawo #15559 üzenetére

    "Paganit már veszem is."

    Te tudod, felelősséget nem vállalok érte :)

    "Azért jobban örülnék neki, ha kisebb lenne"

    Van egy jó hírem, valószínűleg igaz, hogy a koronával együtt 46,5mm, ami azt jelenti, hogy valójában 43körül van, ami csak 1mm-rel több mint a Megir.

    (szerk: most látom, erről ír alex89 is...)
    Arra meg kíváncsi vagyok, hogy a márkanév elhelyezése a valóságban mennyire random, mert a fotókon véletlenül sem sikerült ugyanoda tenni, amiből arra következtetnék, hogy a számlap készül valahol és másutt kerül rá a logó.

    "szerintem minden nagyobb svájci és japó cégnek van legalább 5 ilyen kinézetű órája."

    Engem azért mindig érdekel az órák formai evolúciója, függetlenül attól, hogy a Megir "tervezői" hanyadik utánérzését koppintották le ennek a fazonnak.

    "Azért a Megir-féle szorosan egymás mellett helyezkedő, szögletes hasáb indexek jobban tetszenek."

    Ebben egyetértünk. Bizonyos méret alatt a lekerekített dolgok már nem annyira lekerekítésként hatnak inkább bizonytalan, elkenődő geometriának. A páros indexeknél viszont nekem jobban tetszik, ha szorosan kettő van egymás mellett(közötte fekete rés) és nem egy széles van középen megosztva egy préselt vonallal mint a Megirnél.

    A többieknek is köszönöm az észrevételeket!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák