Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Sasfészek

    tag

    Sziasztok!

    Kicsit poros ez a topik de van jó pár megválaszolatlan kérdésem, ezért leporolom a topikot és felteszem őket :D

    Szerver hosting szolgáltatót keresek, de elég sok érdekességet láttam mostanában!

    Például vannak olyan játék szerver szolgáltatók akik oda írják hogy 60Mbit külföld a sávszélességük gépenként. Leellenőriztem, hogy hol vannak a gépeik, és a Victor Hugóban vannak elhelyezve.
    Csak azaz érdekesség, hogy amelyik szerver hosting szolgáltatón keresztül vannak elhelyezve a gépeik azok maximum 1 megabit külföld sebességet biztosítanak! Akkor most mi van?

    Hogy lehet olyan szerver hosting szolgáltatót találni akiknél van normális külföldi vonal is, tehát 50Mbit, akár több szervert is el lehet helyezni, de cserébe nem kérik el az összes pénzemet? Interware pl. elég kemény!

    Találtam server seed szolgáltatót, játék szerver szolgáltatót is akiknek gyors külföldijük volt és biztosan nem fizetnek a vonalért milliókat. Mert nincs akkora bevételük. De akkor, hogy lehet ilyet találni?

    Valaki árulja el mi a pálya! Nem érdekel ha fekete, ha mocskos a dolog és az sem ha hivatalos, csak szeretnék tisztán látni, és persze ilyen lehetőséghez én is hozzájutni!
    Tényleg nagyon hálás lennék ha valaki felvilágosítana és segítene a tisztánlátás végett!

    Előre is ezer köszönet!

Aktív témák