Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    válasz Monya78 #651 üzenetére

    Háát, végülis a felszereléssel, nem lógnék ki a sorból, bot+orsó megfelelő, majdnem a vbre is:D, úgyhogy emiatt nem izgulok, már csak sebészi pontossággal kell használni, mivel még a hozzászokási fázisban vagyok, ezért ez még nem 100% de tavaszra az lesz.:C
    Figyelj, ez nem úgy van hogy van egy kelet illetve egy nyugatmagyarországi selejtező, és mindeggyikből az első 20 bejut a nagydöntőbe. Ami ezévben kb 2 hónapja volt a csepeli evezőspályán, és ahol az igazi profik is részt vesznek, Walter mester és társai.:)
    Jaa gratulálok a bronzéremhez, elképzelem az 500k s rakósbottal ténykedő spori fejét amikor te a piacos cuccoddal, több halat fogtál.:DD
    Egyébként tényleg nem számít a felszerelés, ha sok hal van előtted, ha viszont kevés hal van az egész pályán akkor jut olyannak szerep hogy 16os főzsinór helyett 12es vagy urambocsá 10es, 14es horog helyett 18-20as...
    Illetve nagyon nagy szerep jut a rutinnak, talán ennek a legnagyobb, hogy tudd melyik vízrétegbe keresd a halat pl....
    Erre legjobb példa, voltam a nyáron egy versenyen a balatonon, 3mes víz, alapozóetetés megvolt, ugye először nem a fenéken keressük a halat, 20-30centivel a fenék felett próbálkoztam először, semmi, utána egyre lejjebb semmi semmi, gondoltam kevés a hal, hát a nagy lószart, 1mes vízbe tartózkodtak a keszegek/kárászok, a 3. órába erre rájöttem, gyorsan fogtam vagy 6kilót belőlük, és meglett a 8. hely.... a mellettem ülő sporik meg alig fogtak valamit.

    Az a szektoros dolog, tényleg dúrva, haverra kint voltunk a sukorói Ebn háát nem volt semmi....

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák