Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Monya78

    veterán

    válasz #16741888 #649 üzenetére

    Látom versenyezgetsz....

    Én is néha...csakhogy...inkább írom

    Tehát a horgász egyesület több versenyt szokot rendezni, egyik ezek közül az ügyességi halfogó (1 peca, csak úszós készség, stb..) itt az első 5+1 embert küldik a megyeire...egyszer elmentem a többiekhez képest gagyi cuccossal (4m-es piacos bot, pergetésből seljtezett orsó stb, 3m sneciző bot...) a mezőny nagy része pedig match bot shimano orsó + 9-11m rakósbotokkal felvértezve szerepelt ... mivel a horgászathoz szerencse is kell és az napra nekem kijutott rendesen...többszörös mennyiséget fogtam még a második helyezethez is képest, tehát felajánlották a megyei versenyt, kiváncsi voltam tehát elmentem...

    Ott viszont már tutira égő volt a cuccosom ha már láttot valaki ilyen versenyt akkor tudja miért.... :B sectorokra bontottak minket, és láss csudát a csapatom 3-ik lett összesítve, ráadásul az a szektor ahol Én szerepeltem sikerült elcsípnem az átlagos 3-ik helyett... (egy szektorban 7-en voltunk)

    Több megyei versenyre nem mentem pedig hívtak volna, nem akartam pénzt befektetni ebbe a módszerbe, de jó volt látni hogy a sok profi horgásszal akik több milkás cuccokkal jöttek le, helyt bírtam állni olyan felszereléssel ami kb. az általuk beszórt etetőanyag fele mennyiségével egyenértékű...ja és a polcomon őrizgethetem a bronzérmemet... :)

    Tehát szerencsére fel...!!!

Új hozzászólás Aktív témák