Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horcsog

    tag

    válasz tsimehcla #54681 üzenetére

    Ja , nincs mit egyébként csak láttam, hogy sokallod az árát és tudtam ott fele annyi. Egyébként mikor én nordról rendeltem gls hozta ki ha jól emlékszem de valamilyen futár az biztos, nem posta.

    15-50 gramm harcsára témára még. A bevágás az nagyon nem mindegy ahhoz nem egy túl erős kategória, kell szerencse is vele. Egy példa, 50-100 grammos bot , partról wobblerezés 9 centis shadrap , kb 20-30 méterre volt a csali egy visszaforgóban olyan kapás majdnem kiszedte a kezemből a botot. Annyi volt a kapás bumm egy bazi nagy loccsanás felszínen ahogy kavart egyet és bot karika és az orsó visít. Az egy 23 kilós harcsa volt. Be se tudtam vágni, csak a botba kapaszkodtam. :) Az volt a szerencse annyira mélyre benyelte a csalit egész hátul volt neki ki se tudtam volna szedni még ércsipesszel se szerintem úgy beakadtak hátul a horgok. Ha ez nem ilyen szerencsés akadás vszínű mivel nem volt bevágás lefordult volna . Mondjuk a fék olyanra volt állítva kilós süllő nem húzza meg, az egy fél bevágás volt, hogy meg kellett húznia azt a féket. :) De hát ez harcsára karcsú bevágás ott izomból be kell vágni egy gerinces bottal. Szóval a 15-50 ehhez nem ideális de ettől még szerencsével bármit megakaszthatsz vele rendesen. Csak ha 1-2 elmegy akkor kezded vakarni a fejed mit lehetne csinálni valami erősebb bottal. :)

Új hozzászólás Aktív témák