Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz dante3 #3250 üzenetére

    Nekem predator van, majdnem ugyanaz, 20-40g asszem. Pontyot nem fogtam vele még (írigylem a tavat ahol horgászol :), imádom a vad(szerű) vizeket, főleg a nádasost, de közelemben ilyen tavak nem nagyon vannak..) csak kárász, keszeg, de azokhoz bőven elegendő volt. Arra kell figyelni matchnél hogy halat nem kiemelni vízből, ha kisebb akkor se, használni kell a merítőt, azért van, persze snecit ki lehet emelni :) . Amúgy egy vékony zsinór(modnjuk 16 főzsinórnak, 14-es előkének), jól beállított fék és nemhiszem hogy létezik hal ami eltörné a 20-40 grammosat. Ami a matchben szerintem a legnehezebb: megtalálni a megfelelő úszót! Messziről is látható legyen, strapabíró és könnyen szerelhető (nálam ez azt jelenti hogy csúszosra felnyomom gumiütközőkkel az úszót, és egy kevés ólom keljen a zsinórra ne legyen az az önmagában is már elmerülő csodaúszó mert azokat nem szeretem..igaz normális szerelékettippet se találtam hozzá még pedig van sok újságom)

    Most is éppen olyan úszót keresek ami a lehető legkisebb (mondjuk 15 centi, kis vizekben is használható legyen, többször teszteltem hogy a spiccbotos kis úszóval sokkal eredményesebb a kapásmennyiség mint egy nagyon érzékeny de nagyuszós matchel, azonos zsinór és horog mellett), legyen könnyű és ahhoz akarok lemenni zsinórban, 14-12-es méretekre, a 16-14-es szerintem inkább tanuló vastagságok.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák