Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fifi_addict

    tag

    válasz Peat;) #3033 üzenetére

    a horog az horog, eltőrőssel még nem, csak kihajlóssal találkoztam (nem direkt, mert olyan is van, vigyázat! jól jöhet akadós terepen :) ). horogból a hegy minősége miatt szoktam jobbat venni, ha rozsdásodik, megy a szemétbe... stb. nem konkrétan a Goldstart dicsérem, sőt, állítom, hogy a minőség rossz, ahogy utaltam is rá: de ha kifogsz egy jobban összerakott botot, jól is használhatod. gondolom, a minőségellenőrzésre nem költenek. :D
    a négy hét meg effektiv 28 nap horgászat volt, fele pergetés, ami testvérek közt is egy szezon, ha csak nem nyugdíjas az ember... volt, hogy három órán keresztül dobáltam a balinokat. még nem sokalt be a bot, de a használat már meglátszik rajta :DDD .

    van egy Balzer teleszkópos botom, amit még kedvelek, az kb közepes minőség, látszik is rajta (német márka, de lehet, hogy szintén Kinában gyártották, de akkor is preciz, stabil, nem rozsdásodik, a súlya alapján anyag is van benne, parafa boritású nyél, ha jól emlékszem, valamivel 5 EFt alatt). egyszerűen nem vettem még 10 EFt-ért botot... vagy márkásat, ha úgy tetszik. mondták már, hogy majd jön egy rendes hal, azt eltöri a kinai cuccomat, de nem jött még. majd elásom, és állítok egy kopjafát (a botnak). és meleg szivvel gondolok a rendes halra... ;]

    a feederhez meg csak annyit, hogy a kezdő gyúr egy kicsit rendesebb anyagot, kicsit többet tesz a kosárba, és mindjárt dob is vagy szerelést, vagy spiccet... szvsz, ha kicsit hosszabbakat kell dobni, ami Keszthely körül azért előfordulhat, jobban járna legalább egy komolyabb fenekezőbottal.
    de fórumozás helyett inkább menjünk horgászni, szép az idő, itt a hosszú hétvége mindjárt...
    :R
    megyek haza szerelni :)

    ...........................???

Új hozzászólás Aktív témák