Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koxx

    MODERÁTOR

    válasz ß3NC33 #1490 üzenetére

    Újrakezdésnek ne vegyél 20-ast, Integra is sokkal kisebb súllyal kezdte újra. 16 elég lesz. Elég sok gyakorlat van itt [link]

    Eladó OAKLEY Hijinx Robert Pimple Artist Series Limited Edition napszemüveg

  • Integra

    titán

    válasz ß3NC33 #1490 üzenetére

    sose szégyelld, én is 2 év kihagyás után önmagam árnyéka vagyok még mindig, pedig szeptember óta mint a barom edzem újra.. nem megy 2 hónap alatt az, amire előtte éveket hajtottál, aztán kihagytál éveket. nyugodtan nyúlj alacsony súlyhoz, legyen meg a sikerélményed, szoktasd magad a mozgáshoz elsőnek. aztán szépen lassan emeled majd a súlyokat... ez egy lassú és hosszú folyamat, 2 év múlva majd ha stabilan 24 kilóssal edzel, elmndhatod, hogy elértél valami komolyat, addig üdv a kezdők/újrakezdők táborában és csinálni fogat összeszoritva betyár becsülettel:K
    magad csakis önmagadhoz hasonlitsd, ne mással foglalkozz, hogy ők már mekkora golyóval játszanak.. én is néha irigykedve nézem aki 36 meg 40 kilóssal játszik, de én a 75-76 kilómmal nemtom, hogy valaha azt elfogom e érni, mert egész egyszerűen teljesen más alkat vagyok. ellenben a saját súlyomból kihozom a maxot úgy, hogy erős és egészséges és kitartó legyek és a bunyóban ne lassuljak be, mert nekem kettlebell ide vagy oda, a bunyó az első, ide meg sebesség és psziché kell, mert máskülönben a 100 kilósokkal nem tudnék birni. igy nekem a kettlebellben van egy második kihvás a fizikai munkán túl, ez pedig a kitartás, a psziché fejlesztése, a stressztűrés. sokszor okoz nagyobb örömöt ez, mint maga a gürcölés, de ez a saját perverzióm:DDD
    maradj a 16os golyónál, csináld vele a gyakorlatokat, hidd el, tudnék olyan edzéstervet mondani, hogy azt hiszed, a 16ost már kinőtted, aztán összefosod vele a bokád.. tudom, mert mostanában minden edzésen megtapasztalom, hogy azt hittem lassan válthatok végre hosszú idő után a 24esre, és akkor rájövök, hogy még a 20 kilóssal sem tudok küzdés mentesen egy edzsét végig csinálni.. ez van sajnos, hajtok tovább aztán majd nyáron talán átnyergelhetek a 24es golyóra standard meg a 32kilósra.
    most a tomiedzések mellett annak állok én is neki hogy újra megcsinálom a 400 seinget 10 perc alatt, aztán ezt majd növelem, 1000 swing a lehető legrövidebb idő alatt. csak úgy átmozgatásnak. ha az 1000 swing megvan a 24 kilóssal realtiv jó idő alatt, akkor meg átállok a 32 kilósra. na itt már necces a 400 10 perc alatt,nem is tudom, hogy az én testsúlyommal ez kivitelezhető e...
    gege is irta, 4kg diffi iszonyatos nagy különbség egy adott súly felett a saját testsúlyodhoz viszonyitva. és valóban igy van.. most 28 kilóssal swingelgetek és a mostani 20as sorozatok helyett 25-30-ra állok át. majd kiszakad az alkarom az utolsó 5-10 swingnél, annyira bedurvul..
    úgyhogy csak szépen lassan ésszel mindent, az eredmény úgyis melgesz idővel és ez a tartós és jó eredmény. :)
    úgyhogy hajrá!!

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák