Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Napfénysüti #99226 üzenetére

    50km? Akkor gondolom nincs hó felétek, nekem csak 20 jött össze [link] [link] és csak egy bringással találkoztam, rám is elég furán néztek az emberek :D .

    Amúgy ez a hóréteg már olyan vastag, hogy normál 2.25-ös gumikkal rizikós, kb. csak idő kérdése mikor esik el az ember... azért ilyenkor egy fatbike tényleg áldás lehet terepen... sőt, valszeg egy schwalbe ice spiker is sokat segítene. Na de ha addig nem jön össze valamilyen ducigumis monti, akkor majd jövőben beruházok egy ice spikerre legalább. Csapatós lefeléken a legdurvább, mert ha megcsúszik az első kerék, végem van, megállni képtelenség :D. Van erre amúgy valamilyen pro tipp, megoldás? :D

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Napfénysüti #99226 üzenetére

    Voltam én is,de ilyenkor inkább hegynek megyek,így a sebesség miatti menetszél elmarad,én meg melegszem/izzadok mint állat.Ne kérdezd mennyiket megyek (18-25km/1-1,5h :B ) mert itt inkább az izmok megmozgatása,fejem kiszellőztetése a cél.Sisakom annyira passzentos,hogy a vastagabb sapkám sajnos nem fér be alája,így csak sapkában voltam.Jó szeles volt itt is,délről fújt (Bp.környéke),de sütött a nap,így a napon sár,az árnyékban meg fagy volt.Én csak egy motorossal,meg egy jó nagy róka komával találkoztam,ott szoktak vadulni ők is a fóti dombokon.Mármint a motorosok... :DDD Az jó ha a sisakod szellős,télen sapkát lehet venni alája/fölé,de nyáron legalább nem fő meg a fejed benne. :)

    (#99227) jjeahh ...igaz sok csapatás és domb sem volt benne,de tavaly 1,75 (47-es) Conti Tour Ride-al nyomultam a hóban.Estem is legalább ötöt a tél folyamán,de leginkább nagy hóban,így a sérülésveszély alacsony maradt.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák