Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz trialboj #90531 üzenetére

    Sikerült megszerezni mult héten a bringát. Kitűnő állapotban van, eredeti gumik csak félig kopva, szinte új lánc, korrekt minden a hajtásban, zsivány teló. Nagyon korrekt eladó volt, próbáltam alkudni a gagyi pedálok miatt, erre lecserélte egy kevésbé gagyira, aztán mondtam hogy majd a kormányt is le szeretném cserélnem, erre adott egy másikat, és azt mondta otthon rakjam fel, és majd vigyem vissza a régit, ezt mind az eredeti áron belül, ami nevetségesen olcsó volt a bringa állapotát figyelembe véve.

    Első 29"es bringám, nagyon elvoltam telve, hogy sikerült találnom egy méretben és felszereltségben is megfelelőt, ráadásul végre a design is kellően érdekes.(ami grafikusként nekem kb a legfontosabb) Amúgy minden Sram rajta, ami további újdonság, mert még sosem próbáltam ezt a márkát.

    Annyira tetszett, hogy miután lecseréltem a kormányt, legalább 1 órát tekeregtem a városban, és mindenhol megálltam fotózni :)
    Akit esetleg érdekel pár nem átlagos bringás kép

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák