Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K_Gabor

    tag

    válasz dokee78 #74772 üzenetére

    Ahogy a múltkor írtam, lidl-ben volt(talán még van ha keresel) ha jól emlékszem 2.500ért elvileg erősebb egy kicsivel, de formára kb ugyanez.
    Az az én tapasztalataim alapján simán jó annyiért, egyik este pont sikerült végre lemerítenem a rendes lámpám és jól elvoltam azzal a tartalékkal is.
    Mondjuk ahogy nézem ez legalább tölthető elemekkel van szóval a pirospont jár neki.

    Felhasználás kérdése az egész.
    Magamból kiindulva néhány szempontot figyelembe véve nem nehéz eldönteni jó-e: mennyire akarsz nappali világosságot magad előtt/a mérete nem zavar-e/anyagminőség pl.

    [ Szerkesztve ]

    Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

  • geotigris9

    tag

    válasz dokee78 #74772 üzenetére

    Az, hogy aksis az jó szempont lámpánál a sarkalatos kérdés a fényerőn túl, hogy a rögzítés menyire állja meg a helyét és marad úgy a lámpa ahogyan beállítottad. Tehát kisebb ugratást bírja pl. csak pátkáról leugratsz nem mozdul- e el vagy vagy csak normál használat közben ugye a rázkódásoktól.
    (Minél nagyobb /tömegű/ egy lámpa annál nehezebb megfelelően rögzíteni a vázhoz, hogy ne mozduljon el essen ki a konzolból netán.)

    Ennyiért arra azért biztosan alkalmas lehet, hogy ha rád sötétedik még haza tudjál menni. Nyilván teljesen éjszaka közvilágítás nélküli helyen csak nagyon lassan haladva érdemes vele haladni.
    Egy próbát megér ennyi pénzért, ha nagyon valami nem jó még mindig vissza viheted a boltba.
    Ahogyan a mondás is mondja "próba cseresznye". ;) (Így láthatatlanban)

    (#74771) Agostino Lehet volt benne "Dugós frusztráltság is nem tudom", de akkor ha sikeresen elgázolt volna szinte bizonyos nem lett volna szemtanú. Mert akkor éjszaka/hajnal rajta kívül akkor egy teremtet lélek sem gyalogos sem autós, de még egy macska sem volt a környéken. Mayd lehet egyszer leírom részletesen az esetet.

    [ Szerkesztve ]

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Új hozzászólás Aktív témák