Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    válasz trialboj #74745 üzenetére

    nagyvárad? fogj egy sarlót, köszörűt, pár liter vizet és uccu neki. sarlóval gyorsan lehet haladni és bringával biztonságosabban szállítható, mint egy kasza vagy ilyesmi. vagy nem iszod meg a két liter vizet, hanem teszel bele kb negyed kiló sót, csapott evőkanál mosogatószert, összerázod, lefújod amit nem akarsz ott látni fűfélét, majd vársz pár hetet. fiatalabb növények hamarabb megmurdelnek, az idősebbek tovább bírják, de hát ez már csak így megy.

    [ Szerkesztve ]

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • trialboj

    őstag

    válasz trialboj #74745 üzenetére

    Sanszos hogy senkit nem izgat, de lehet mégis van/lesz akinek segíthet valamit:

    Ma felpakoltam a táskát, és kitekertem a helyszínre, hogy próbáljak valamit javítani a megroggyant ugratókon fordulókon, stb.

    Ezt sikerült becsomagolnom:

    A gereblye és ásófejek szépen elférnek a táskában, és a helyszínen kerestem hozzájuk vastagabb ágat, majd a fúrésszel és késsel belefaragtam őket. Ez hibátlanul működött is, talán annyival lehet megfejelni, hogy 2 db szeget is viszel, amit 1 kővel kicsit beversz, mert pl a gereblye többször kiugrott a nyélből.
    A kutyatápos zsák arra kellett, hogy abban szállítsam a földet oda ahol épp kell. Ezeken kívül még vittem egy kis vizet amivel sarat dagasztottam a kényesebb részeken.

    Na most reálisan nézve, még ha többen lettünk volna sem hinném hogy ilyen felszereléssel, komolyabb pályát lehetne építeni, viszont arra elég volt, hogy a már meglévő pályát karbantartsam vele, kipótoljam itt ott, és az elkövetkezendő napokban, 1-2 kisebb ugratót vagy kiemelt kanyart létrehozzak. Pl ezt a videót találtam, ahol egész egyszerűen épít egy ugratót.

    A végén pedig, hogy ne kelljen 2naponta kicipelnem a sok vasat, az értéktelenebb tárgyakat, beleraktam a tápos zsákba, és elástam egy kidőlt rönk alá, levelet szórtam rá, és így remélhetőleg senki nem talál rá, még ha az eső el is mosná a földet róla.

    [ Szerkesztve ]

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák