Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    válasz Muton #6025 üzenetére

    Már csak a mocimból kiindulva is. Eléggé hasalós testtartásba kell ülni a gépemen. A legutóbbi 4000km-es utam során úgy szétment a derekam, hogy nem győztem masszőrhöz járni. Hetekig még rá nézni se bírtam a mocira.
    A 23" nagyon szimpi volt, főleg hogy a jelenlegi bringám még gyerekkoromból származik és 19"-os.
    Az Evado-nak állítható lesz a kormánymagassága is, illetve van itthon frankó gél-es ülés extra hosszú nyeregcsővel.

    Jorus: Nem célom a lejáratás, de ha valaki kíváncsi, akkor privátba megírom neki.
    Amúgy amiket ajánlottak rendbe lettek volna, de 1-2 dolog érdekes volt részükről.
    Mellesleg az egyik boltba nagyon segítőkészek voltak olyan szempontból, hogy sorba vették le nekem a bringákat, hogy üljek rá, próbáljam ki őket, mondták a specifikációkat.

    D.Orion: Én csak érdeklődtem az adott boltokba, nem volt komoly vásárlási szándékom.
    Ők csak ajánlatokat tettek.
    Alkatrészt biztos ők is tudtak volna adni, ha megmondom miből milyet.
    Konkrétan én bementem és megérdeklődtem milyen Cross bringát ajánlanának, mi a felhozatal.
    Miután megmutatták a kínálatot akkor merültek fel a méretbeli és egyéb kívánalmaim.

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák