Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz razzorr #55524 üzenetére

    Az a nő aki írta azt a könyvet, az is csak a pénzt látja ebben az egészben, elad jó pár könyvet, neki ez a biznisze ebből, olyan áron, hogy bele rúg még egyet a már földön fekvő emberbe, nekem meg ettől kell hánynom.
    Ettől függetlenül azért szerintem így is sokan maradtak, akik szemében Armstrong továbbra is egy példakép, és nem a rossz tetteire emlékeznek, hanem a sikereire. Az a szakasz lezárult az életében, szerintem így is sokan fizetnének azért, hogy egy Armstong kaliberű ember átadja a kerékpáros tudását mint edző. Anyagi gondjai azért biztos nem lesznek így se, de az tény, hogy már egy teljesen más életet kell élnie. És biztos akad sok ellensége is.

    ígyvanferi: Na igen. A bringázás azért elég konkrét sport, hacsak nem reszelik meg a vázadat, hogy menet közben kettétörjön, vagy nem adnak be valami gyógyszert sunyiba az ellenfélnek, amitől legyengül, akkor azért a pályán az nyer akinek erősebb a lába, meg jobban bírja, nincs mellébeszélés. :)
    A doppingot azért nem írom, mert az alap, hogy mindegyik tele van, így erre felesleges is kitérni, ebből a szempontból kiegyenlített a küzdelem. Teljesen mindegy, hogy 100 tiszta, vagy 100 doppingolt sportoló csap össze, ettől még igazságosak a feltételek. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák