Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Normi™ #52006 üzenetére

    Annyira izgat,hogy lassan megkereslek lássam én is mi lehet a baj! :DDD

    (#52007) fpeter07...a környezettel nincs baj,csaj a lefolyóba lerakodó homokkal. Nejem is,egyik ritka havas télen,összeszedte a havat a teraszról és beledobálta a kádba! :Y Azt hittem agyvérzést kapok a lefolyóba került homoktól,mely miatt akár a kádat is ki kényszerülhetsz bontani. :((

    (#52008) razzorr...hát igen,az út széli pelenkás betmenek,meg vizeletöntögetők egy másik történet,ezek ellen elég nehéz több száz kilométeren fellépni. Én inkább a tévénézők egyre nagyobb igényére gondoltam,akik mindig,mindent azonnal látni szeretnének,ha lehet valós időben.Ha megfigyeled a videót,Sagan őrjöngéséről is paparazzót meghazudtoló tolongással próbáltak minél több képet készíteni.Nekik aztán pont mindegy,hogy éppen egy ember álmai törnek darabokra. Sőt,ez biztosítja a jó nézettséget,nagy eladási számokat. Sensationalism-nak hívja az angol.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák