Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thome

    addikt

    válasz Kickass #34750 üzenetére

    Mondjuk pofával esni nem értem hogy lehet, persze nyilván ami megtud történni az megtörténhet, estem már előre 1,5 méteres szintkülönbségbe úgy, hogy a kormánybefogó a heréimet verte, de akkor is ösztönös reflex hogy elfordítom a fejem meg a testem, ezért fura ez.

    A sisak meg megfogta az ütés nagy részét. s én sem tudtam teljes mértékben védeni a fejem, szerencsére de így is bevágtam a szemem melletti részt, s ezért érdekes, hogy arccal kaptad el a földet.

    És tényleg nem sértegetésnek szánom, nehogy magadra vedd.

    Az mondjuk szintén igaz hogy esni is megkell tanulni. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • hegyimorc

    senior tag

    válasz Kickass #34750 üzenetére

    Én csak arra céloztam, hogy bármelyik részed megsérülhet durván. Értem én, hogy szar lehetett a kitört fogakkal dokihoz járni, de pl a térded is megsérülhet úgy, hogy többé bringára sem tudsz ülni és bármilyen más részed is úgy, hogy nyomorék maradsz, de erre nem az a megoldás, hogy minden ellen felteszel valami védőcuccot.

    Az utcán sétálva is agyonüthet egy lecsúszó tetőcserép, mégsem sétálgatunk sisakban.

    Azt is értem, hogy akivel egyszer ilyesmi történik az mindig parázni fog, van egy haverom aki hasonló okból hord térdvédőt, még akkor is amikor sisakot sem.

    Ha nagy a para akkor vedd fel azt amiben már nyugodtabban tekersz.

    ps: én is összetörtem magamat párszor, fúrtak-faragtak-csavaroztak, gipszeltek ... de ugyanazt hordom bringázáskor mint előtte. (kesztyű, szemüveg, sima montis sisak, semmi extra)

    Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

Új hozzászólás Aktív témák