Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Hasaggymeg #295353 üzenetére

    Az elsőség és a kvázi monopolhelyzet már csak ilyen. A Facebook is a világ legvacakabb közösségi hálózata, de első, így pedig piacvezető. Na jó, nem örökké. Viszont ott is azt érzi az ember, hogy ha komolyan is venné, és gyártana is rá tartalmat, sose lehetne biztos benne, hogy egyik napról a másikra nem bukja-e el mondjuk egy letiltás miatt, amit egy hibás feldolgozás okoz.

    Ha mutogatásra érdemes lenne az aktivitási profilom, talán másképp gondolnám, de jelen pillanatban ez csak engem érdekel, és csak adatokat nézegetek belőle néha, amit meg a Hammerheadnél is tudok. Mint mondtam, itt nálunk max 1 napig lehetnék KOM egy frissen épített útvonalon, így az a része mindegy, a többit pedig ki tudom nyerni a HH-ből is.

    Amire még jó lenne, az a karbantartási dolgok, de ahhoz meg csináltam egy Excelt, és így meg van oldva a probléma.

    (De ne érts félre, senkit nem akarok lebeszélni a Straváról, és lehet, hogy 2 év múlva másképp fogom gondolni, de (ennyit) kizárt, hogy fizessek nekik azért, amit tudnak. Mondom ezt úgy, hogy épp vettem 1 év Komoot premiumot, mert annak láttam értelmét.)

Új hozzászólás Aktív témák