Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz fulton #292375 üzenetére

    Persze, megyek városon kívül is, bár nem olyan hosszan, de ezeken a pár km-es szakaszokon azért meg tudom nézni, hogy mi a reális "sík" sebességem. A matek részét is értem, a ride végére mégis a 20-25 km/h-s átlagsebességi ablakban maradok. De abban viszont igazad van, hogy itt van előttem egy szeptemberi oda-vissza ride, 42.2 km/134m 23.7 km/h átlag, 151-es HR, és egy másik idén márciusból (még ugyanaz a bringa a Hyde): 43.3 km/512m, 23.3 km/h-s átlag és 152-es HR. Szóval 3x akkora szintet tudok ugyanazzal a sebességgel és pulzussal.

    Ha mindent végiggondolok, akkor valószínűleg azért nem tud feljebb menni az átlagom, mert án nem tudok 35-40 km/h-s sebességet tartani síkon, amit viszont ti tudtok. Ez részben biztos a súlyfelesleg, részben az alacsonyabb watt/kg leadásom miatt van, ehgy harmadik részben meg aero, mert szerintem itt már az is sokat számít. Ezért is lehet az, hogy sokkal látványosabb a fejlődésem a kigyorsításban és a mászásban, mint a síkon való sebességtartásban.

    De fogalmam sincs, hogy mennyit számíthat aero-ban egy országúti. De nem merek bérelni egyet, mert most állt össze végre a Nulane véglegesre, nem akarom ezt is lecserélni. Inkább mondjuk, hogy dagadt és gyenge vagyok, nem kellenek az ingyen wattok :D

    #292385 parandroid: az ismerősök, akik eddig "bringáztak", már ufóként néznek rám, tátkerültem már egy teljesen más kategóriába. Országútit idén tuti nem.

    Viszont köszi a tanácsot mindenkinek, megértettem, hogy nagyon sokat tudok még fejlődni, ha tolom tovább.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák