Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Ixion77 #284915 üzenetére

    Nem ez volt a poszt lényege... :D

    A lányom első bicaja, amit ma adtunk el kb 5 év állás után, egy 16"-os BTWIN Docto Girl 500, a mai napig kapható, és 9 kiló, pedig a célcsoport a 4-6 évesek. A fiam bringája, amit a lányom használt, egy 20"-os DEMA Vega 20, de már ő is kinőtte. Felszerelve az is 12 kiló.

    Amúgy igazad van, néztem a kis Cube-okat is, csak azok nem 80€-ba kerülnek használtan, hanem minimum kétszer annyiba. A lányom meg először a gördeszkáért őrült meg, amit kb ötször használt, aztán egysoros görkori kellett, amit szerintem idén fog kinőni, és azzal sem ment többször, most pedig ugye új bicaj kellett. A régivel utoljára ősszel ment, amikor levizsgázott. A fiam legalább nem rinyált, hogy egy tizenéves acél 26-os Scott-ot kapott 2 éve. Nem sokat ment vele, de cserébe 70€ volt, és csak egy szett új gumit kellett vennem rá.

    Szerintem akinek van gyereke, az tudja, hogy a világ összes pénze nem elég erre. A lányom megőrült volna egy Switch-ért, mégis 99%-ban Youtube-ot néz rajta, amikor le van tiltva a telefonról, mert azt hiszi, hogy akkor erről nincs. Soroljam? :D

    Lefordítom: abban a pillanatban, hogy a lányom biciklis kibontakozásának az útjában a 16 kilós acélbringa fog állni, kap tőlem egy vadiúj aluvázas frankó bringát. De ha most azt mondod, hogy a 16 kilós bringával sosem fog eljutni erre a pontra, akkor neked vagy nem volt gyereked, vagy nagyon kimaradtál a nevelésből.

Új hozzászólás Aktív témák