Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Speedy007 #279031 üzenetére

    Nincs erre szükség, hisz ha ki van rendesen légtelenítve a rendszer akkor pont ott harap ahol a leginkább kell és annyit mozog amennyi célszerű. Drágább fékeknél (pl. BL-M8100) persze lehet állítgatni ezt-azt (pl. fékkar távolság, vagy fogáspont, ez utóbbit én inkább parasztvakításnak érzem :U ), de a dugattyúk és velük a betétek előre-hátra mozgását tulajdonképp a dugattyú zárógyűrűjének billegése szabályozza és ez jól is van így. Ugyanakkor ha pl. olyant akarsz, hogy már kényelmetlenül kicsi legyen a fékkar játéka és amint hozzáérsz máris fogjon (nem tudom miért akarna bárki ilyent mikor a tárcsafékek egyik hírhedt tulajdonsága az, hogy nyúlós bowdenesről áttérve a mugli úgy érzi nem is tud modulálni, pedig de, csak meg kell szokni) akkor kábé túl kell tölteni a rendszert...amit természetesen véletlenül sem ajánlok.

    #279039szimpláncsak...tudom, tulajdonképp innen tűnt el, valami olyasmit írt mikor kérdezték, hogy elért mindent amit lehetett a kerékpározással így csá. :DDD

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák