Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz Ixion77 #274836 üzenetére

    Szerintem amúgy semmi jelentősége ennek a "feladatnak". Valaki például meg tudja csinálni a spárgát, én az életben nem tudnám soha. Gyakorlati haszna viszont nulla a hétköznapi életben.

    Ezt a derékfájás és húzódást azért írtam le, mert sok ember akinek túl magasan van a kormány azaz túl hosszúra van állítva/vágva a villa nyaka, mindig azzal takarózik, hogy fáj a dereka. Pedig a logika szerint is pont ha hasalósabb a póz, akkor kevésbe a derék és a hát veszi át a terhet, inkább a kar és a kézfej, amin koncentrálódik a felsőtest tömegének a terhelése. Ha valaki nagyon kötött, annak még el tudom hinni, hogy kevésbé jó a sportos póz.

    Nem tudom miért, de a hétköznapi emberekben ez a minél magasabb kormánymagasság és a szinte egyenes hát rögződött, így aki nem komolyan biciklizik, az majdnem mind így ül.

    szimpláncsak: Tipikus szarokbele kivitelezés iskolapéldája. Ha nincs is vízelvezető elhelyezve, akkor legalább a bal oldal felé lejtene az út, így lefolyna a csapadék vagy legalábbis az út mellett állna meg a víz, nem rajta. Így sajnos nem sok értelme van, hogy út van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák