Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Tin #272625 üzenetére

    Én figyeltem a Canyon oldalát, 1300-1400€ volt az Endurace AL 6/7 még augusztusban, most meg 1500€-nál kezdődik. Nem tudom, hol az olcsósítás.

    Mellesleg véget ért a Merida visszaküldős történet. 3 hete küldtem vissza a kerékpárt. Egy hét elteltével kérdeztem rá, hogy mi van vele, mire írták, hogy értékcsökkent, mert "A kopásokból az látszik, hogy nem csak kipróbálták a kerékpárt, hanem jelentősebb kerékpározás is történt vele." 27 km úgy látszik, már jelentősebb.

    Szintén eltelt egy hét, semmi. Ekkor már hívtam őket, hogy mivan, kicsit idegesített már, mégis mennyit akarnak levonni. Alkalmazott vette fel, mondta, hogy majd a főnök visszahív. Nem hívott aznap. Másnap megint én hívtam őket, hogy mi van. Ja, elírták a számomat... majd aznap tényleg felhívott.

    25-30%-os értékcsökkenéssel nyitott, laza 125 ezer alsó hangon. Természetesen meghallgathattam a hattyú halálát, de amúgy normális volt. Elmondta, hogy felelősséggel tartozik a vásárló a próbát meghaladó használatért. Hogy ők, ill. a gyártó miért nem tartoznak felelősséggel a méretajánlásért, az annyira nem hatotta meg.

    Végül lealkudtam 20%-ra (100eFt), illetve megígérte, hogy extra kedvezményt kapok, ha ott vásárolok másik bringát. Belementem, mert éreztem, hogy kár volt kivinni utcára, mégis megtettem. Illetve én sem tudnám eladni jobb áron, ha visszaküldetem.

    Megint eltelt egy hét, a fennmaradó 4 kiló sehol. Tegnap rájuk csörögtem, majd ma utalják. Már 7 elmúlt, semmi, le is mondtam róla. Aztán nagy meglepetésemre fél8 körül tényleg átjött az összeg.

    Az ígért extra kedvezményes mailra még várok, de igazából, ha akarnék, se tudnék másik kerékpárt venni ott, mert nincs jó méret.

    Hogy melyik bolt, igazából lényegtelen. Lefogadom, hogy bármelyik másik itthon ugyanezt hozta volna össze, úgyhogy nem is erőltetem, majd külföldről rendelek.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7

Új hozzászólás Aktív témák